Franchise Alma Olanakları

Şirketimiz dünyaca bilinen Amerikan Franchise’larini, Amerika ve Türkiye içinde pazarlama hakkini almıştır. Franchise olanaklarından çeşitli şekillerde yararlanılabilir: Amerika’da franchise açıp kendiniz işletebilirsiniz ve bu yolla GREEN CARD sahibi olabilirsiniz. Franchisor’dan sizin adınıza işletmeyi sürdürmesini talep edebilir ve idare masrafı düşüldükten sonraki net kârinizi alabilirsiniz. Faaliyet gösteren bir franchise’a ortak olup hem halihazırdaki şirketten kâr alabilir, hem de yeni açılacak franchise’lardan kâr elde edebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde eski franchise sahiplerinin, yeni bir bölgede franchise acarken sahip oldukları %50 indirimden de otomatik olarak yararlanmış olursunuz. Amerikan franchise’larini Türkiye’de açarak piyasaya rakiplerinizden 1-0 önde girebilirsiniz. Franchising Sisteminin Yararları Franchise sahibi olmanın denenmiş ve kârlılığı kanıtlanmış bir yatırımın anahtarı oluşu, yüksek standartlara sahip olmanın zorluklarını kolaylaştırması, tanınmış marka ile piyasaya girerek reklam ve tanıtma giderlerinden tasarruf etme ve müşteri bağlılığının oluşmuş olması gibi herkes tarafından bilinen pek çok yararı vardır. Ancak Amerikan Franchise’larinin sağlayacağı ekstra ayrıcalıkları da göz önünde bulundurmak gerekmektedir ki bunlar:

  • Piyasaya öncü olarak girildiğinde, Amerikan ürünlerinin basari oranı %99’dur.
  • Çaba harcamaksızın büyük bir sistemi arkanıza alıp, hem kârinizi ve geleceğinizi garanti altına alıyor, hem de kendinle birlikte ailenize de Amerika bağlantısı kazandırıyorsunuz.
  • Amerika’da 500.000$ ile 1.000.000$ arasında yapacağınız yatırımların karşılığında green card ve çalışma iznine sahip olabiliyor ve ailenizle birlikte Amerika’da yasama fırsatını kazanıyorsunuz.

Okan AKIN Prıncıpal Broker NMLS: 390228