Müşteri Görüşleri

Amerikada Yatırım Müşteri Görüşleri

Amerikada Yatırım Müşteri Görüşleri

Bizim için değerlisiniz, Amerika’da yatırım yapmış binlerce kişiye destek olarak Amerika’da nasıl bir karlı yatırım yapılıp değerlendirilmesi hususunda yardımcı olduk. Aşağıda bizimle çalışarak memnuniyetini dile getirmiş olan bazı kullanıcı yorumlarını görebilirsiniz. Her zaman büyüyen ekonomisi ile yatırımları zaman geçtikçe bile çok daha karlı hali alan Amerika’da, yatırım yapmak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak destek alabilir ve size sunacağımız fırsatları değerlendirmenize alabilirsiniz.


7 Değerlendirme Yapılmış

sedef

Şubat 4, 2018 at 10:41 pm

Abd’de yatırım yapma sürecimde vermiş olduğunuz destekten ve yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederim.

Ayhan Derici

Ekim 18, 2016 at 6:56 pm

Amerika’da yatırım yapma fikri çok cazip gelmekle beraber güvenilirlik benim için bir engeldi ancak Okan Bey’den aldığımız destek sayesinde bu endişem yerini güvene bıraktı. Tüm ekibine ve Okan Bey’e böylesine karlı bir yatırım yapmamı sağlayabildikleri için çok teşekkür ederim.

Kemal Kalyoncu

Ekim 10, 2016 at 5:50 pm

Amerika’da yatırım yapmanın KARLILIĞINI en güzel şekilde bana ispatlayan Okan Bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim.

Şule

Ekim 4, 2016 at 2:32 pm

Amerikada ev almam için sunmuş olduğunuz fırsatlara çok teşekkür ederim amerikada yapmış olduğum bu yatırım beni çok mutlu etti.. Çok çok teşekkürler

Deniz Ustun

Ekim 2, 2016 at 10:54 pm

Ilk once Homelife International Okan Bey basta olmak uzere butun calisanlarina cok tesekkur ederim. Onlarin sayesinde Turkiyede topladigim kira gelirimi 3 e katladim. Turkiyede satigim evi pesinat kullanarak dusuk faiz ile Amerika da birkac daire aldim. Bunlardan topladigim kira geliri ile hem evin aylik mortgage larini oduyorum hemde geri kalani ile geciniyorum. Bu sayede 1 tane olan evimi 3 tane yaptim ve Kira gelirim eksilmeden evler kendi kendini oduyorlar.

Emre Sansli

Ekim 2, 2016 at 10:44 pm

Bundan birkac yil once Okan bey ile tanistim. Tavsiyelerini degerlendirip America da kiraya vermek icin birkac Apartman Dairesi aldim. Bu hayatim boyunca yaptigim en iyi yatirim oldu diyebilirim. Nedeni ise Turkiye deki kira geliri ile gecinmek cok zor fakat Turkiyede sattigim dairem ile Amerika da iki daire alabildim. Herbirinden ayda $1200.00 dollar kira topluyorum. Herkese tavsiye ederim. Tekrardan Okan Bey ve ekibine cok tesekkurler.

Haldun Gökpınar

Ekim 2, 2016 at 3:34 pm

Home life international ile çalışmam uzun yıllara dayanmaktadır. Amerika’da oldukça karlı yatırımlar yapmama vesile olan değerli ekibinize çok teşekkür ederim.

Değerlendirmeni Paylaş